Aktualności

Wizyta w zakładzie Metalis Polska Sp. z o.o uczniów z koła robotyki

Wizyta w zakładzie Metalis Polska Sp. z o.o uczniów z koła robotyki. Spotkanie związane było z projektem technicznym, który chcemy realizować wspólnie z działem utrzymania ruchu firmy. Idea projektu związana jest z technologią kontroli jakości. Automatyzacja tego procesu związana będzie z wdrożeniem automatycznego systemu analizy obrazu oraz sortowaniem detali na dobre i złe. Będziemy uczestniczyli w pracach zespołu projektowego. Po zapoznaniu się z technologicznymi procesami produkcji omówiliśmy podstawowe zagadnienia związane z kontrolą jakości, zapoznaliśmy się z systemem wizyjnym analizy obrazu i wyznaczyliśmy główne kierunki działań ukierunkowanych na problemy techniczne projektu. Prowadzący koło robotyki prof. Stanisław Kuś