Aktualności

Turniej piłki nożnej o tytuł Dyrektora ZS Nr1 w Dzierżoniowie.

Ach! Ile dziś się u nas działo! Turniej piłki nożnej o tytuł Dyrektora ZS Nr1 w Dzierżoniowie.

W dniu dzisiejszym Nasza szkoła Radiobuda organizowała turniej międzyszkolny o Puchar Dyrektora w piłkę nożną .W zmaganiach uczestniczyło dziesięć drużyn podzielonych na dwie grupy. Pierwszą grupę stanowiły szkoły ponadgimnazjalne, drugą grupę tworzyły drużyny ze szkół podstawowych i gimnazjalnych. Zwycięzcą pierwszej grupy została szkola z II LO w Dzierżoniowie, nasi chłopcy uplasowali się tuż za nimi co jest dużym sukcesem dla naszej szkoły.Drugą grupę wygrywa Szkoła Podstawowa nr 1 w Dzierżoniowie.
Wspaniała zabawa,połączona z bardzo wysokim poziomem sportowym.
Gratulacje dla wszystkich drużyn za zaangażowanie i sportową postawę na boisku.