Aktualności

Wycieczka integracyjna dla klas pierwszych -zapraszamy we wrześniu.

Zachęcamy uczniów klas pierwszych do udziału w wyjeździe integracyjnym.

Celem wyjazdu jest między innymi kształcenie umiejętności nawiązywania właściwych relacji z rówieśnikami, integracja zespołów klasowych, poznanie nowych nauczycieli, a co najważniejsze – dobra zabawa !
Cena obejmuje:
wejście do Folwarku Szyfrów (Folwark Szyfrów, to miejsce na mapie atrakcji turystycznych Kotliny Kłodzkiej, w którym to, poznacie historię Dolnego Śląska poprzez interaktywną zabawę przeniesioną rodem z gier komputerowych. Proponujemy zabawę w wyjście z pokoju w mniej niż 60 minut, każdy z nich, jest opowieścią, której jesteście głównymi bohaterami, gdzie musicie wykazać się sprytem, spostrzegawczością, logicznym myśleniem i przede wszystkim, działać zespołowo.)
wejście na pole paintballowe,
spływ pontonem Przełomem Bardzkim (spływ trwa ok. 2-3 godzin, zaczyna się na przystani wodnej w Ławicy a kończy się w Bardzie),
transport autobusem,
wyżywienie zgodnie z programem.

 

Termin:  13 września 2019 r. klasy 1 (4-letnie technikum)

              20 września 2019 r. klasy 1 (5-letnie technikum)

Koszt całkowitego wyjazdu podamy w późniejszym terminie.