Aktualności

Uroczysty apel kończący rok szkolny 2018/2019.

Nadszedł czas podsumowania Waszej pracy, zaangażowania w zdobywaniu wiedzy i umiejętności technicznych i ogólnych. Pan wicestarosta Andrzej Bolisęga wręczył 12 stypendiów Złoty Prymus dla uczniów: Z klasy TI2 Kacper Krystaszek, Łukasz Kowal, Jakub Dębosz, Bartosz Kiersnowski Z klasy MT2 Jakub Gotfryd, Mateusz Kuliś Z klasy MTI3 Anetę Bednarz Z klasy TI3 Aleksandra Chmielewska, Aleksandra Jagła, Kamil Nowicki, Adam Oczadło, Denis Sipieta. Z klasy EM4 Jan Korczyński Z klasy TI4 Dominik Żłobicki.
Wręczono nagrody dla najlepszych uczniów w zawodzie. Nagrody sponsorowały firmy współpracujące ze szkołą. Prezes Frankonia Poland wręczył nagrody dla najlepszych uczniów w zawodzie technik mechanik i technik automatyk. Na białą linię wystąpili BIAŁOKRYTY SZYMON, TWARDOWSKI PIOTR. W zawodzie technik mechatronik nagrody wręczył przedstawiciel firmy Metalis Polska Na białą linię wystąpili BEDNARZ OSKAR , BEDNARZ ANETA. W zawodzie technik elektryk nagrodę wręczył przedstawiciel firmy Elinfo. Na białą linię wystąpił TUTAJ MIŁOSZ. W zawodzie technik informatyk nagrodę wręczył przedstawiciel firmy GE Aviation Dzierżoniów. Na białą linię wystąpił DĘBOSZ JAKUB. Wilhelma w kategorii najlepszy nauczyciel roku otrzymał prof. Tadeusz Franczak. Wybraliście również najlepszego ucznia, którym został Arkadiusz Bańkowski. Pani dyrektor Aneta Błaszczuk i opiekun samorządu prof. Tadeusz Franczak wręczyli dyplomy za pracę społeczną na rzecz szkoły. Na białej linię pojawili się 1. Seweryn Gadzina 2. Arkadiusz Lewoniewski 3. Małgorzata Siwiec 4. Aneta Bednarz 5. Marlena Koczy 6. Arkadiusz Bańkowski 7. Jakub Gotfryd 8. Oskar Bednarz 9. Gracjan Przybylski 10. Jakub Janiszewski 11. Karolina Nowakowska 12. Michał Dereło 13. Patryk Dresler 14. Maksym Lubczański 15. Mikołaj Głowacki 16. Patrycja Bzdeń 17. Bartosz Skrzypek 18. Kacper Borkowicz 19. Konrad Kręzel Dziś po raz ostatni w tym roku przyszliśmy do tej szkoły, ostatni dzwonek, ostatnie spotkanie z Wychowawcą, szkolnymi przyjaciółmi przeżywaliśmy radość wielu sukcesów, gorycz porażek. Tu znaleźliśmy przyjaciół, z którymi poznawaliśmy świat wiedzy. Teraz czas na chwilę refleksji. W imieniu wszystkich uczniów chcemy podziękować Dyrekcji za opiekę nad nami, czuwanie nad naszym bezpieczeństwem i warunkami nauki. Składamy również podziękowania nauczycielom za ich wieloletnią, trudną pracę. Prosimy także, abyście Szanowni Państwo zapomnieli o złych chwilach, wybaczcie błędy. Oficjalnie rozpoczynamy WAKACJE, uważajcie na siebie i do zobaczenia 2 września.