Konkurs dla uczniów z wizją przyszłości! #Praca2030

Serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w konkursie z atrakcyjną, edukacyjną nagrodą główną – voucher na semestralny kurs programowania wartości 1000 zł.

Ideą projektu jest skłonienie młodzieży do planowania swojej przyszłości z myślą o rozwoju technologicznym i społeczno-kulturowym.

Czy w Twojej głowie kiedykolwiek zrodziło się pytanie: “kim będę w innych czasach”? Czy perspektywa świata za dziesięć lat rodzi w Tobie burzę pomysłów? Jak widzisz swoją karierę w roku 2030 – co nowa era technologii będzie mieć dla Ciebie w zanadrzu?

To Twoja szansa – opisz nam w ciekawy sposób wymarzony zawód przyszłości i zawalcz o semestralny kurs programowania oraz o elektroniczne nagrody rzeczowe!

Konieczne jest tylko:

· Wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie https://www.aplikuj.pl/praca2030-zgloszenie

· Opisanie swojej wizji zawodu przyszłości (limit: 3000 znaków ze spacjami),

· Wysłanie zgłoszenia.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół średnich woj. śląskiego i dolnośląskiego.

Popuść wodze fantazji i wybierz się w ekscytującą podróż do przyszłości – zapraszamy!