Zawieszenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych od 12.03.20 do 25.03.20.

Drodzy RODZICE/OPIEKUNOWIE

W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od jutra 12.03.2020 r. zajęcia w szkole będą zawieszone na 2 tygodnie.
W tym czasie pracownicy administracyjni i obsługa wraz z dyrektorami pracują normalnie w godzinach pracy szkoły. Wszelkie informacje będę przekazywać przez Librusa w ogłoszeniach. Jeżeli będziecie mieć państwo jakiekolwiek pytania proszę pisać na Librusie w wiadomościach lub dzwonić do sekretariatu.
Nauczyciele mogą zwrócić się do UCZNIÓW z prośbą o samodzielną pracę w domu i przygotują dla nich materiały dydaktyczne.

Drogi Uczniu,
pamiętaj o swoim bezpieczeństwie w domu. Unikaj miejsc, gdzie są duże skupiska ludzi (np. komunikacja publiczna, kino, teatr, centra handlowe);
przerwa w funkcjonowaniu Twojej szkoły nie powinna oznaczać dni wolnych od nauki;
odpowiedzialnie wykorzystaj czas zawieszenia zajęć w Twojej szkole. Przeczytaj ulubioną książkę, spróbuj uzupełnić swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów rekomendowanych przez Twojego nauczyciela;
przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz.

Na platformie Ministerstwa Edukacji Narodowej epodreczniki.pl udostępniono e-materiały do wykorzystania podczas samodzielnej nauki przez uczniów. Epodręczniki.pl to biblioteka bezpłatnych, sprawdzonych, zgodnych z aktualną podstawą programową materiałów edukacyjnych.

Zdzisława Kądziołka