Aktualności

PRZYPOMNIENIE o zasadach bezpieczeństwa w OKRESIE PANDEMII COVID-19 !

W trosce o zdrowie i życie całej społeczności naszej szkoły, chciałabym przypomnieć, że w budynkach szkoły przemieszczamy się mając założone maseczki lub przyłbice albo zakryte w inny sposób nos i usta (może być szal, golf założone na nos i usta).
W gabinetach lekcyjnych można pozostać w maseczce (chusta, przyłbica, golf).
Proszę pamiętać, że jeśli nawet sami uważamy, że nie ma takiej potrzeby, aby nosić tego rodzaju zabezpieczenia, to inni mają prawo do zdania odmiennego, co oznacza, że mają prawo obwiać się zarażenia (wśród uczniów- młodych osób, znajdują się tacy, którzy są w grupie podwyższonego ryzyka zachorowania).
Szanujmy nasze zdrowie i siebie, jeśli nawet uważamy, że to nie pomoże, to zapewniam, że nie zaszkodzi zadbać o zwiększenie bezpieczeństwa.
Jeśli istnieją przeciwwskazania do tego rodzaju zabezpieczeń, to bardzo proszę o poinformowanie wychowawcy o zaistniałej sytuacji, aby uniknąć nieporozumień.
wicedyrektor Agnieszka Kowalczyk