Aktualności

Turniej Mikołajkowy 07.11.2020

TURNIEJ MIKOŁAJOWY 2020

Drodzy Uczniowie 07.12.2020 odbędzie się mikołajkowy turniej piłki nożnej online . Jednak w trochę innej formie. Proszę wybrać zespół trzy osobowy który weźmie udział w zawodach klasowych w żonglowaniu piłki nożnej.
Zasady gry :
Drużyna liczy trzech zawodników którzy mają za zadanie jak najdłużej żonglować piłką każdą częścią ciała oprócz rąk. Za każde dotknięcie piłki zawodnik otrzymuje punkt. Zawodnik rozpoczyna zadanie trzymając piłkę w rękach. W momencie upadku piłki na podłoże liczenie zostaje wstrzymane i rozpoczyna kolejna osoba z drużyny. Na koniec wyniki całej drużyny będą sumowane. Wygrywa ta drużyna która będzie miała największą ilość żonglerek.
Harmonogram turnieju:
Godz.8.15 -9.00 klasy I
Godz.9.05-9.40 klasy II
Godz.9.45-10.30 klasy III
Godz. 10.55-11.40 klasy IV
Będziemy się łączyć za pomocą platformy teams.
Wszystkie zgłoszenia proszę przesyłać na maila m.owczarek@zs1-radiobuda.pl do 30.11.2020.
W razie pytań proszę o kontakt z p. Małgorzatą Owczarek i p. Lesławem Sobolewskim.
Dodatkowo wyłonimy drużynę za najlepszy ubiór mikołajkowy !!!
Przewidziane nagrody!!!
Zapraszamy wszystkie klasy do wzięcia udziału w Turnieju Mikołajkowym !!!