Aktualności

SPRAWMY UŚMIECH NA TWARZY DZIECKA! DAJ PLUSZAKA DLA DZIECIAKA

🐻Młodzieżowy Zespół Doradczy Powiatu Dzierżoniowskiego zainicjował kolejną akcję społeczną. Tym razem jest ona skierowana do najmłodszych mieszkańców naszego regionu.
🐼Zbliża się Dzień Dziecka, który jest czasem radości oraz uśmiechu naszych pociech. Jednakże nie wszystkim przyjdzie spędzić ten dzień w gronie swoich bliskich.
Młodzieżowy Zespół Doradczy Powiatu Dzierżoniowskiego zaprasza wszystkich do akcji „Daj pluszaka dla dzieciaka”.

🐨Celem akcji jest wsparcie dzieci i młodzieży przebywających w szpitalach, podarowanie małego upominku w postaci pluszaka oraz pokazanie, że nie zapominamy o nich i ich trudnej sytuacji. Nowe pluszaki o wielkości od 15 cm do 30 cm zbieramy do 21 maja 2021 roku.

🦁Aby wziąć udział w akcji należy przynieść pluszowego misia do sekretariatu jednej z szkół ponadpodstawowych w powiecie dzierżoniowskim. Zostaną one przekazane dzieciom przebywającym w Szpitalu Powiatowym w Dzierżoniowie oraz na oddziale psychiatrycznym dzieci i młodzieży Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Sudeckie Centrum Zdrowia w Pieszycach.
🐯Jesteśmy pewni, iż ten mały gest ucieszy dzieci i wywoła na ich twarzach serdeczny uśmiech, dlatego jeszcze raz zachęcamy do udziału w akcji. Pozdrawiamy Młodzieżowy Zespół Doradczy Powiatu Dzierżoniowskiego.