Aktualności

„Powiat Ma Talent” -reprezentanci naszej szkoły.

Już wkrótce poznamy zwycięzcę pierwszej edycji konkursu „Powiat Ma Talent”, która ze względu na pandemię COVID-19 została zorganizowana w wersji wirtualnej.

Celem konkursu jest promocja talentów, którymi mogą pochwalić się młodzi ludzie z Powiatu Dzierżoniowskiego. Co chwilę przecież dowiadujemy się o sukcesach osiąganych w kulturze, sporcie i wielu innych dziedzinach przez lokalną młodzież. Dla uczniów jest to więc dodatkowa szansa na pokazanie co potrafią.

Swoich reprezentantów wystawiła do konkursu każda szkoła ponadpodstawowa prowadzona przez Powiat Dzierżoniowski. Uczestnicy, występujący indywidualnie lub zespołowo, przygotowali nagrania wideo, w których prezentują swoje talenty.

Reprezentanci RADIOBUDY:

JAKUB GOTFRYD

ZUZANNA FRANCZAK