Aktualności

Obchody 75-lecia Zespołu Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie.

Program obchodów dnia 15.10.2021 roku:

godz. 10.00 uroczystość odsłonięcia wystawy upamiętniającej rok założenia szkoły,

godz. 10.20 przejście do parku im. Józefa Buczyłko i złożenia wiązanki kwiatów pod pomnikiem założyciela szkoły,

godz. 10.30 rozpoczęcie uroczystej akademii w Sali koncertowej DOK-u.

Zakończenie ok. godz. 13.00.

Kochani byli Nauczyciele, Pracownicy i Uczniowie, bardzo nam przykro, że nasze 75-lecie obchodzimy bez Waszego licznego udziału. Mimo ogromnego pragnienia zobaczenia wszystkich Was na wspólnym świętowaniu, ze względu na sytuację epidemiczną, w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, jesteśmy zmuszeni do ograniczenia liczby zaproszonych gości do minimum. Mamy jednocześnie nadzieję, że kolejna okrągła rocznica 80-lecia przebiegnie w zupełnie innych warunkach i że Was na niej nie zabraknie.

Zapraszamy do śledzenia transmisji z obchodów na żywo od godz. 10.30 na
www.facebook.com/zsr.radiobuda .