Aktualności

14-16.12.20021 klasa MTM3p na wycieczce integracyjnej w Kudowie Zdroju

W dniach 14-16.12.20021 klasa MTM3p z Naszej Radiobudy wybrała się na wycieczkę integracyjną do Kudowy pod opieką Pani prof Małgorzaty Owczarek i Pana prof. Lesława Sobolewskiego. Atrakcje które w Kudowie przeżyliśmy przeszły nasze największe oczekiwania. Wszystko co tam zostaliśmy było dopięte na ostatni guzik. Profesjonalna opieka wychowawców placówki spowodowała że czuliśmy się jak w domu. Klasa przez cały dzień miała zapewnione atrakcje wycieczki, basen,saunę, sale gimnastyczna. Wszyscy obecni byli bardzo zadowoleni z pobytu radość zabawa przepełniony każdą minute chłopcy jeszcze bardziej zintegrowali się ze sobą. Wszyscy zdrowi i szczęśliwi wrócili do domu na pewno zapamiętamy tą wspaniałą wycieczkę przez długie lata. Na koniec pobytu otrzymaliśmy wspaniały dyplom od Pani Dyrektor Ośrodka Wczasowego “Jagusia” który przekażemy Naszej Pani Dyrektor Zdzisławie Kądziołce.