Harmonogram dostępności nauczycieli

Harmonogram dostępności nauczycieli Zespołu Szkół
Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie

I semestr 2023/2024

L.p.

Nazwisko i Imię

Godzina dostępności

Gabinet

1.      

Borodajko Katarzyna

Poniedziałek 7.00 – 8.00

K14

2.      

Bugaj Izabela

Wtorek 14.00-15.00

konferencyjna

3.      

Chlipała Wioleta – pedagog,

pedagog specjalny

Poniedziałek 7.30-8.00

Piątek 7.30-8.00

K 5

4.      

Duda Artur

środa 8.45-9.45

K 4

5.      

Dyda-Falikowska Anna

Wtorek 10.50-11.50

K16

6.      

Franczak Tadeusz

Wtorek 14.00-15.00

konferencyjna

7.      

Giża Grzegorz

Środa 12.35-13.35

Sala gimnastyczna

8.      

Gromadzik Iwona

Czwartek 11.40-12.35

K13

9.      

Gulka Ewa

Środa 10:55- 11: 40

M33

10.   

Iwachów Angelika

Poniedziałek 15.25-16.25

K15

11.   

Kapka Adam

Poniedziałek 12.35-13.40

K15

12.   

Kądziołka Zdzisława

Wtorek 14.00-15.00

konferencyjna

13.   

Koszela Aleksander

Środa 13.40-14.40

M32

14.   

Kotowska Genowefa

Poniedziałek 9.30-10.30

biblioteka

15.   

Kowalczyk Agnieszka

Poniedziałek 11.40-12.40

K2

16.   

Kozioł-Szeniszewska Elżbieta 

Poniedziałek 15.15-16.15

Pokój nauczycielski na Mickiewicza/ sala M21

17.   

Kuczaj Tomasz

Czwartek 10.35-10.55

Pokój nauczycielski plac Konstytucji

18.   

Kutarba Michał

Piątek 14.30-15.30

K16

19.   

Kuś Stanisław

Piątek 9.40-10.40

M4

20.   

Kwiatkowski Piotr

Poniedziałek 14.25-15.25

M31

21.   

Łękawski Marek

Piątek 7:45 do 8:45

M21

22.   

Maniecka Jolanta

Wtorek 10.50-11.50

K11

23.   

Matyja Iwona

Piątek 10.35-11-35

Gab. geograficzny

24.   

Miś-Sutowicz Agnieszka

Piątek 12.35 – 13.35

Gab. biologiczny

25.   

Nieroda Ewa

Poniedziałek 7.00-8.00

K12

26.   

Nowaczewska Agnieszka 

Poniedziałek 15.10-16.10

K5

27.   

Owczarek Małgorzata

Poniedziałek 9.50 -10.50

Sala gimnastyczna

28.   

Sobolewski Lesław

Piątek 8.45-9.45

Sala gimnastyczna

29.   

Stolarczyk Konrad

Piątek 7:00-8:00

M7

30.   

Suchy Maciej

Wtorek 7.45-8.45

M2

31.   

Sutowicz Mariusz

Wtorek 11.50-12.50

M25

32.   

Szczucka Monika

Środa 7:00 – 8:00

K14

33.   

Wirth Marek

Piątek 11.50-12-50

M27

34.   

Wojciechowski Tomasz

Środa 15.15-16.15

K3

35.   

Zielonka Stanisław

Środa 8.50-9.50

K15