Aktualności

III Międzyszkolny konkurs „SPEEDCUBING układanie kostki Rubika na czas”

16 listopada 2022 roku w ramach grantu oświatowego odbył się III Międzyszkolny konkurs „SPEEDCUBING układanie kostki Rubika🎲 na czas” dla szkół podstawowych i szkół ponadpodstawowych. Uczniowie mieli niepowtarzalną okazja do zaprezentowania swoich umiejętności układania kostki Rubika na czas. Podczas zawodów uczestnicy mogli również spróbować swoich sił w układaniu kostek o różnych kształtach ( nie tylko kostki 3X3) przygotowanych przez organizatora. Dzięki profesjonalnej macie oraz timerowi do układania kostki Rubika, zawodnicy mogli poczuć się jak na profesjonalnych zawodach w tej dyscyplinie. Wielkie emocje i ogromna rywalizacja towarzyszyła zawodnikom w czasie trwania całego konkursu.
W kategorii szkół podstawowych:
▶I miejsce wywalczył GABRIEL PYCKA ze Szkoły Podstawowej w Olesznej
▶▶II miejsce otrzymał MARCEL BAKALARZ ze Szkoły Podstawowej w Łagiewnikach
▶▶▶III miejsce zdobył KRZYSZTOF BUGANIUK ze Szkoły Podstawowej w Olesznej
W kategorii szkół ponadpodstawowych:
▶I miejsce wywalczył MATEUSZ KRAWCZYK z II LO w Dzierżoniowie
▶▶II miejsce otrzymał DAMIAN BYSIKIEWICZ z Zespołu Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie
▶▶▶III miejsce otrzymał KACPER KŁONOWSKI z Zespołu Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie
💪💪Mistrzem konkursu z najlepszym czasem🏆⏱ został MATEUSZ KRAWCZYK z czasem 15 sekund.
Wszyscy uczestnicy byli fantastyczni i zasługują na ogromne brawa 👏👏👏!
Szkolni organizatorzy konkursu: Aleksandra Biel-Seremak, Ewa Gulka.