Dziś uroczyście zakończyliśmy kolejny rok szkolny – pełen wyzwań, sukcesów, nowych doświadczeń i wspólnie spędzonych chwil.
Podczas uroczystego apelu wręczono nagrody i wyróżnienia uczniom, którzy osiągnęli najwyższe wyniki w nauce, mogą pochwalić się 100% frekwencją, wyróżnili się zaangażowaniem w życie szkoły oraz zdobyli czołowe miejsca w konkursach i zawodach. Serdecznie gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy kolejnych sukcesów!
Dziękujemy uczniom, rodzicom, nauczycielom oraz wszystkim pracownikom szkoły za cały rok wspólnej pracy, zaangażowania, życzliwości i współpracy. Dzięki Wam był to czas pełen wartościowych doświadczeń i wielu powodów do dumy.
Życzymy wszystkim bezpiecznych, słonecznych i pełnych niezapomnianych przygód wakacji. Niech będzie to czas zasłużonego odpoczynku, radości, realizacji pasji oraz nabierania sił przed kolejnym rokiem szkolnym.
Do zobaczenia we wrześniu!





































