Aktualności

Euroweek

W dniach 26-30.10.2023 grupa uczniów naszej szkoły w składzie: Łukasz Augustyn, Mateusz Góralski, Marek Kotwis, Oskar Łebek, Konrad Poborczyk, Iga Włodarczyk, Aleksandra Stawera, Zuzanna Wagnerowska pod opieką p. Piotra Kwiatkowskiego przebywała na obozie Euroweek w Dusznikach Zdroju. Program Euroweek jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń przez szkoleniowców Fundacji Euroweek – wolontariuszy z różnych krajów poza europejskich. Nasi uczniowie byli bardzo zadowoleni z pobytu na obozie oraz aktywnie w nim uczestniczyli wypowiadając się dobrze w języku angielskim.