Aktualności

Jakub Budasz w finale OKWB

Miło nam poinformować, że Jakub Budasz z klasy 3MTE zajął 3. miejsce w etapie diecezjalnym 28. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej i tym samym zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego.
Jakub z dużą przewagą wygrał etap szkolny i razem z Alicją Sobczyńską i Oliwierem Słowikiem z kl. 2TIa w siedzibie Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana” w Wałbrzychu – w czwartek 18 kwietnia – rywalizował z trzydziestoma innymi uczniami szkół średnich znajdujących się na terenie diecezji świdnickiej. W tym roku trzeba było wykazać się bardzo dobrą znajomością Księgi Sędziów oraz Dziejów Apostolskich.

Finał ogólnopolski odbędzie się w dniach 10 – 11 czerwca w Niepokalanowie.

Opiekunem naszych reprezentantów jest p. Tomasz Wojciechowski. Serdecznie gratulujemy!

https://www.niedziela.pl/zdjecia/7604/Walbrzych-Diecezjalny-etap-Konkursu