
Uczniowie klasy 4MTE i 2MT uczestniczyli w Bibliotece Pedagogicznej w zajęciach “Jak uczyć się szybciej i skuteczniej”.
Dziękujemy za przekazanie cennej wiedzy!
Zajęcia zorganizowane przez:
Agnieszkę Nowaczewską-Cisak- psycholog
Wioletę Chlipałę- pedagoga