Uroczysta inauguracja XXVII Dolnośląskiego Festiwalu Nauki w Dzierżoniowie odbyła się w auli ILO. Szkołę reprezentowali uczniowie z klasy MT2 pod opieką p. Iwony Matyi.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaKlauzula informacyjna