11 listopada, uczniowie z Pocztem Sztandarowym Zespołu Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie oraz opiekunem p. Katarzyna Borodajko wzięli udział w miejskich uroczystościach Narodowego Święta Niepodległości. Swoją obecnością upamiętniliśmy tych, co walczyli o naszą wolność! 11 listopada to dzień jedności, wspólnej radości i dumy narodowej
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaKlauzula informacyjna