Uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Żurowska, Łukasz Augustyn, Dominik Duda i Mateusz Góralski uczestniczyli dzisiaj w Regionalnym Turnieju Siatkówki na Siedząco, którego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej. Młodzież brała aktywny udział w przeprowadzeniu zawodów pomagając w technicznym przygotowaniu hali sportowej oraz sędziowaniu meczów.
Dodatkowo dużym przeżyciem było spotkanie z gościem specjalnym – wicemistrzynią olimpijską z paraolimpiady w Paryżu – Lucyną Kornobys, która obdarowała naszych uczniów pamiątkowymi odznakami.
Wolontariusze wywiązali się ze swojej roli wzorowo i już otrzymali zaproszenie na kolejny turniej za rok.
Opiekun uczniów:
prof. Grzegorz Giża
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaKlauzula informacyjna