Aktualności

Regionalny Turniej Siatkówki na Siedząco

Uczniowie naszej szkoły: Aleksandra Żurowska, Łukasz Augustyn, Dominik Duda  i Mateusz Góralski uczestniczyli dzisiaj w Regionalnym Turnieju Siatkówki na Siedząco, którego organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. ks. Jana Twardowskiego w Piławie Górnej. Młodzież brała aktywny udział w przeprowadzeniu zawodów pomagając w technicznym przygotowaniu hali sportowej oraz sędziowaniu meczów. Dodatkowo dużym przeżyciem było spotkanie z gościem specjalnym  – wicemistrzynią olimpijską z paraolimpiady w Paryżu – Lucyną Kornobys, która obdarowała naszych uczniów pamiątkowymi odznakami. Wolontariusze wywiązali się ze swojej roli wzorowo i już otrzymali zaproszenie na kolejny turniej za rok. Opiekun uczniów: prof. Grzegorz Giża