Nasza szkoła Radiobuda może pochwalić się nową kotłownią w budynku przy ul. Mickiewicza 8. Inwestycję pod nazwą:
<Przebudowa kotłowni w budynku Zespołu Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie, przy ul. Mickiewicza 8, w ramach projektu „Ekopartnerstwo na rzecz poprawy efektywności energetycznej budynków użyteczności publicznej w Powiecie Dzierżoniowskim”>
prowadził Powiat Dzierżoniowski.
Prace trwały od 05.06.2024r. do 22.10.2024r.
Teraz mamy nowoczesną kotłownię i ciepło w budynku.
Całą społeczność Radiobudy dziękuje naszemu Organowi Prowadzącemu.
—
Z poważaniem Zdzisława Kądziołka
Dyrektor Zespołu Szkół Nr 1 im. prof. Wilhelma Rotkiewicza w Dzierżoniowie
