
Głównym celem akcji było pokazanie uczniom, że matematyki można uczyć się w innej formie – również przez zabawę oraz wspólnie przypomnieć sobie tabliczkę mnożenia
w przyjemny i niecodzienny sposób.

Na lekcjach matematyki uczniowie zdawali jednominutowy test z tabliczki mnożenia online, rozwiązywali łamigłówki matematyczno-logiczne.

Szesnaście dwuosobowych zespołów wzięło udział w szkolnym konkursie matematyczno – logicznym o tytuł „Mistrza Tabliczki Mnożenia”. Uczniowie sprawdzali swoją wiedzę rozwiązując łamigłówki logiczne związane z tabliczką mnożenia.

Bezbłędnie przygotowane zadania rozwiązali w tym roku


Damian Bysikiewicz i Kacper Kłonowski z klasy MT5.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i pozostałym uczestnikom.

Dzięki uprzejmości i dofinansowaniu przez Radę Rodziców ZS1 mogliśmy zakupić nagrody dla zwycięzców i słodkie upominki dla wszystkich uczestników.