Dnia 18 listopada 2024 roku klasy 3TIa i 2TE uczestniczyły w Bibliotece Pedagogicznej w warsztatach “Jak skutecznie zarządzać czasem”.
Dziękujemy za poprowadzone zajęcia!
Zajęcia zorganizowane przez:
Wioletę Chlipałę- pedagoga
Agnieszkę Nowaczewską-Cisak- psychologa