20 listopada odbyło się spotkanie uczniów klasy 3TIB pod opieką nauczyciela p. Adama Kapki z Wicestarostą Powiatu Dzierżoniowskiego Andrzejem Bolisęgą oraz Radnym Miasta Bielawa Łukaszem Masykiem. Podczas spotkania nasi uczniowie mogli się dowiedzieć jak funkcjonuje samorząd terytorialny w Polsce oraz jakie mamy możliwości rozwoju naszych lokalnych społeczności. Serdecznie dziękujemy za spotkanie.
