20 listopada odbył się szkolny etap Olimpiady Teologii Katolickiej. Tegorocznym tematem było “Świętowanie i odpusty w Kościele katolickim”. W szranki stanęło 9 uczniów naszej szkoły. Życzymy powodzenia!
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaKlauzula informacyjna