21 listopada 2024 roku w Internacie Zespołu Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego na plakat o profilaktyce antynikotynowej pod hasłem: „ Jabłko zamiast papierosa”.
II miejsce w kategorii uczniów klas średnich, zajęła uczennica klasy TI5 Emilia Botuszan.
Serdecznie gratulujemy .
Opiekun pani Teresa Winnik
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaKlauzula informacyjna