Aktualności

Sukces naszej uczennicy w konkursie „ Jabłko zamiast papierosa”.

21 listopada 2024 roku w Internacie Zespołu Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie odbyło się rozstrzygnięcie powiatowego konkursu plastycznego na plakat o profilaktyce antynikotynowej pod hasłem: „ Jabłko zamiast papierosa”. II miejsce w kategorii uczniów klas średnich, zajęła uczennica klasy TI5 Emilia Botuszan. Serdecznie gratulujemy . Opiekun pani Teresa Winnik