W dniu 27.11.2024 na sali gimnastycznej uczniowie klas TE2, TI3b, MT2 wzięli udział w zajęciach ze strzelectwa z wykorzystaniem laserowych replik broni. Program upowszechniania strzelectwa na lata 2023-2025 jest systemowym rozwiązaniem, którego głównym celem jest upowszechnianie aktywności fizycznej wśród młodzieży poprzez umożliwienie im udziału w strzeleckich zajęciach sportowych realizowanych na terenie szkoły.
Szkolny organizator zajęć:
Tadeusz Franczak