Aktualności

Sukces w Konkursie Literackim na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy

????‍♀️????Młodzi Artyści z ZS1 wzięli udział w XIII Konkursie Literackim na Utwór Inspirowany Fotografiami Bielawy, organizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Bielawie oraz redakcję rocznika miejskiego „Bibliotheca Bielaviana”.
Aleksandra Żurowska dostała wyróżnienie za wiersz – trzeba dodać, że w kategorii poezja była tylko jedna nagroda i jedno wyróżnienie. Gratulujemy Oli tym bardziej!
Trzech uczniów z klasy 4MTE: Maciej Latacz, Wojciech Miler i Kacper Szachniewicz wzięło udział w konkursie, pisząc opowiadania.
„Powstały bardzo udane i bardzo ciekawe utwory. Bardzo wysoko je oceniam!” – mówi polonistka, Jolanta Maniecka.
Gratulujemy im również!
Cieszymy się, że nasi koledzy i koleżanka reprezentowali szkołę w tym konkursie. Tworzenie sztuki jest niezwykle satysfakcjonującym doświadczeniem, pozwala na poznanie siebie, ale daje też możliwość dzielenia się z innymi własnymi przemyśleniami. Sztuka może zmieniać świat albo naszą perspektywę postrzegania świata.