Zakończyliśmy tegoroczną edycję “Paczuszki dla maluszka”. Dzisiaj zebrane paczki przekazaliśmy podopiecznym Domu Pomocy Społecznej dla Dzieci w Świebodzicach. Jak w poprzednim roku zostaliśmy bardzo ciepło i gościnnie przyjęci. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przeprowadzenie akcji: uczniom, rodzicom, nauczycielom i pracownikom szkoły oraz naszym wolontariuszom. Warto pomagać, a okazane dobro wraca. Bardzo wszystkim dziękujemy!
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaKlauzula informacyjna