Aktualności

♟♟♟SZACHOWE MISTRZOSTWA RADIOBUDY♟♟♟

23.01.2025j w naszej szkole odbyły się ♟♟♟SZACHOWE MISTRZOSTWA RADIOBUDY♟♟♟
W zmaganiach wzięło udział 18 uczniów. Emocji było wiele! ????
Dziękujemy p. Tomaszowi Kuczajowi i p. Tomaszowi Wojciechowskiemu za zorganizowanie rozgrywek.
Nowym mistrzem Radiobudy został:
1. ????Szymon Rąpała z kl. 4MTE
Dalej na podium:
2. ????Szymon Kruk z kl. 3MTM
3. ????Jan Bykowski z kl. 3TIb
Serdecznie gratulujemy!!!!