23.01.2025j w naszej szkole odbyły się 

SZACHOWE MISTRZOSTWA RADIOBUDY


W zmaganiach wzięło udział 18 uczniów. Emocji było wiele! 
Dziękujemy p. Tomaszowi Kuczajowi i p. Tomaszowi Wojciechowskiemu za zorganizowanie rozgrywek.
Nowym mistrzem Radiobudy został:
1.
Szymon Rąpała z kl. 4MTE
Dalej na podium:
2.
Szymon Kruk z kl. 3MTM
3.
Jan Bykowski z kl. 3TIb
Serdecznie gratulujemy!!!!





















































