24 stycznia 2025 odbył się szkolny minifinał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wydarzenie zostało zorganizowane przez samorząd uczniowski i opiekuna samorządu p. Adama Kapkę. Cały dochód z loterii jak i sprzedaży ciast, która była prowadzona w dniach 21-23 stycznia zostal przekazany na WOŚP.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaKlauzula informacyjna