Aktualności

Dzień Kobiet w naszej szkole!

Dziś w naszej szkole unosił się wyjątkowy, kwiatowy nastrój! Z okazji Dnia Kobiet chłopcy z Samorządu Uczniowskiego obdarowali wszystkie nauczycielki i uczennice pięknymi różami , wywołując uśmiechy na twarzach i tworząc cudowną atmosferę!

Drogie Panie – dziękujemy, że jesteście! ???? Życzymy Wam dużo radości, spełnienia marzeń i samych pięknych chwil, nie tylko dzisiaj, ale każdego dnia! ✨