Zakończyliśmy panel młodzieżowy i wizytę w Brukseli! Efekty intensywnej, ale owocnej pracy będą brane pod uwagę na forum Unii Europejskiej.
Kamila Rzepecka wraz z nauczycielką Agnieszką Miś-Sutowicz miały okazję uczestniczyć w inspirujących wydarzeniach dotyczących kształtowania demokracji w krajach UE. To cenne doświadczenie, które pokazuje, jak ważny jest głos młodych w budowaniu przyszłości Europy!
