19 marca drużyna Radiobudy wzięła udział w III edycji Powiatowego Konkursu „Ostrożni i bezpieczni”, który odbył się w Zespole Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Bielawie. Konkurs dotyczył bezpieczeństwa w ruchu lądowym i był realizowany we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Dzierżoniowie.
???????? Uczestnicy musieli wykazać się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale także kreatywnością i uzdolnieniami plastycznymi. Nasza drużyna w składzie: Maja Kwiatek, Jakub Król i Mateusz Żurawowicz spisała się znakomicie i zajęła III miejsce!
Gratulujemy i jesteśmy dumni z Waszego wyniku!
#OstrożniIBezpieczni #SukcesRadiobudy #BezpieczeństwoNaDrodze