Aktualności

Udział uczniów w konkursie wiedzy o sejmie

29.11.2018 uczniowie naszej szkoły brali udział w konkursie wiedzy o sejmie organizowanym przez II LO w Dzierżoniowie. W poniedziałek 3.12.2018 uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z panią Izabelą Katarzyną Mrzygłocką – posłem na Sejm RP, która wraz z wicestarostą dzierżoniowskim, p. Andrzejem Bolisęgą wręczyła nagrody laureatom Konkursu Wiedzy o Sejmie.