Aktualności

XV Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS

Dziś z okazji Światowego Dnia AIDS w naszej szkole odbyła się XV Olimpiada Wiedzy o AIDS. W tym roku gościliśmy 16 szkół powiatu dzierżoniowskiego. Rywalizowały szkoły podstawowe, ostatnie klasy gimnazjum oraz szkoły ponadpodstawowe.
Organizatorzy olimpiady prof. Agnieszka Kowalczyk, prof. Tadeusz Franczak, prof. Agnieszka Miś, prof. Marek Wirth.

Obraz może zawierać: 1 osoba, siedzi i w budynku