Dziś z okazji Światowego Dnia AIDS w naszej szkole odbyła się XV Olimpiada Wiedzy o AIDS. W tym roku gościliśmy 16 szkół powiatu dzierżoniowskiego. Rywalizowały szkoły podstawowe, ostatnie klasy gimnazjum oraz szkoły ponadpodstawowe.
Organizatorzy olimpiady prof. Agnieszka Kowalczyk, prof. Tadeusz Franczak, prof. Agnieszka Miś, prof. Marek Wirth.

