Dwie drużyny z Zespołu Szkół Nr 1 wzięły udział w Powiatowym Konkursie Stołów Świątecznych zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 2 w Dzierżoniowie. Aneta Bednarz (MTI3) i Małgorzata Siwiec (TI3) otrzymały 3 miejsce w kategorii stołów i wyróżnienie w kategorii lepienia pierogów. Aleksandra Jagła i Kamil Nowicki (TI3) otrzymali wyróżnienie w kategorii lepienia pierogów. Gratulujemy i cieszymy się z sukcesu!
Zdjęcia dzięki uprzejmości M.Siwiec








