Aktualności

Jasełka 2018, wigilie klasowe.

21 grudnia 2018 r  w naszej szkole jest bardzo nastrojowo i świątecznie. Przecudne jasełka, przygotowane przez uczniów ZS Nr1 pod kierunkiem prof. Agnieszki Miś, z oprawą muzyczną szkolnego zespołu w reżyserii prof. Iwony Gromadzik, wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój. Dopełnieniem są wigilie klasowe… Moc życzeń serdecznych od wszystkich, dla wszystkich  Spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!