21 grudnia 2018 r w naszej szkole jest bardzo nastrojowo i świątecznie.
Przecudne jasełka, przygotowane przez uczniów ZS Nr1 pod kierunkiem prof. Agnieszki Miś, z oprawą muzyczną szkolnego zespołu w reżyserii prof. Iwony Gromadzik, wprowadziły nas wszystkich w świąteczny nastrój.
Dopełnieniem są wigilie klasowe… Moc życzeń serdecznych od wszystkich, dla wszystkich
Spokojnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia!




































