Aktualności

11 stycznia 2019 Minifinał WOŚP w Radiobudzie

Kolejny raz jako szkoła bierzemy udział w Minifinale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy do włączenia się w akcję. Na terenie szkoły (w gab. p. pedagog) jest już tzw. puszka stacjonarna i pierwsze datki zebrane zostały od nauczycieli podczas rady pedagogicznej.
Minifinał organizuje samorząd szkolny i klasa EM2. Proszę o przemyślenie kto z uczniów/ rodziców/ zaprzyjaźnionych firm może podarować przedmioty na licytację.
Podczas minifinału będziemy też mieć gości specjalnych.