Aktualności

Udział naszych uczniów w obozie szkoleniowo- językowym EUROWEEK -Szkoła Liderów w Lądku Zdroju

W dniach 15-19.01.2019 r. grupa 10 uczniów naszej szkoły pod opieką prof. Agnieszki Miś uczestniczy w obozie szkoleniowo językowym EUROWEEK -Szkoła Liderów w Lądku Zdroju. Cel obozu to przełamanie bariery w mówieniu po angielsku, poznanie kultur, zwyczajów z różnych krajów. Wczoraj wieczorem odbyło się oficjalne rozpoczęcie obozu. Wolontariusze z Azji, Indonezji ,Kolumbii, Francji przedstawili się i podali harmonogram zajęć na kolejne dni. Nasi uczniowie chętnie angażowali się pomagając prowadzącym w zadawaniu różnych pytań uczestnikom.Drugi dzień to zajęcia typu Energizer, których celem jest zaktywizowanie młodzieży. Następnie wszyscy zostali podzieleni na grupy 5 osobowe i każda z nich miała możliwość porozmawiania po angielsku z wolontariuszami z różnych krajów. Kolejnym zadaniem było przygotowanie scenki lub plakatu dotyczącego stworzenia aplikacji dla ludzi niepełnosprawnych. Po przerwie obiadowej uczestniczymy w prezentacji dotyczącej Hondurasu przygotowanej przez wolontariusza z danego kraju. Wszyscy fajnie się bawimy co widać na zdjęciach.

Obraz może zawierać: 10 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie siedzą i w budynku