W tym tygodniu wyruszyliśmy do szkół podstawowych
na promocję naszej szkoły. Uczestniczyliśmy w spotkaniach z rodzicami. Odwiedziliśmy Szkołę Podstawową Nr 1 w Dzierżoniowie, Szkołę Podstawową Nr 3 w Dzierżoniowie, Szkołę Podstawową Nr 5 w Dzierżoniowie, Szkołę Podstawową Nr 9 w Dzierżoniowie, Szkołę Podstawową w Łagiewnikach, Szkołę Podstawową w Piławie Górnej, Szkołę Podstawową w Tuszynie, Szkołę Podstawową Grodziszcze.????.
Gimnazjaliści oraz uczniowie klas ósmych ZAPRASZAMY do RADIOBUDY!
