Dziś uczniowie klas pierwszych, drugich i trzecich wzięli udział w zajęciach dotyczących profilaktyki nowotworu skóry – czerniaka w ramach kampanii „Znamię! Znam je?”. Zajęcia zorganizowały panie Teresa Winnik oraz Wioleta Chlipała.
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaKlauzula informacyjna