Aktualności

Uroczysty apel kończący rok szkolny 2021/22 w Zespole Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie

Uroczysty apel kończący rok szkolny 2021/22 w Zespole Szkół Nr 1 w Dzierżoniowie rozpoczął się o godzinie 10:00. Tradycyjnie dyrektor szkoły Zdzisława Kądziołka podziękowała uczniom za te dziesięć miesięcy ciężkiej pracy i życzyła udanego wakacyjnego wypoczynku. Pan wicestarosta Andrzej Bolisęga wręczył 19 stypendiów Złoty Prymus dla uczniów: z klasy TIM1 Grudzień Dominika, Kacper Mospan, z klasy AEMp Papaiev Volodymyr, z klasy MT2 p Kacper Kłonowski, z klasy TI2 p Majecki Jakub, Sobczyński Szymon,  Zabawa Mikołaj, z klasy MT3g Dudojć Szymon, Koper Antoni, Koper Franciszek, Oleszkiewicz Patryk, Wiórkowski Mikołaj, z klasy MTMp Giza Emil z klasy MT3 p Chrzanowski Jakub, Ciołko Jakub, z klasy TI3 Biniek Marcel, Rut Sebastian, z klasy TIA3p  Franczak Zuzanna, z klasy TIE3p  Chmielewski Krzysztof.
Następnie zostały wręczone świadectwa z wyróżnieniem, nagrody za konkursy, projekt Erasmus+  i czynny udział w życiu szkoły. Rada rodziców nagrodziła uczniów za 100% frekwencję. Drodzy uczniowie, rodzice i nauczyciele! Życzymy wszystkim bezpiecznego, spokojnego i udanego wakacyjnego wypoczynku. Dbajcie o siebie, korzystajcie z pięknych chwil i nabierajcie sił do dalszej nauki. Po wakacjach wracajcie wypoczęci i uśmiechnięci, z jeszcze większym zapałem do nauki niż było to w tym roku szkolnym.