Październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych, co w naszej szkole podkreślone zostało przez rozwieszenie na korytarzach napisów promujących biliotekę i książki oraz przez rozwieszenie osobliwych recept na wszelkie dolegliwości życiowe.
Październik jest Miesiącem Bibliotek Szkolnych
