Dnia 30.09.2022r. święto z okazji Dnia Chłopaka spędziliśmy na sali gimnastycznej, gdzie odbył się turniej koszykówki. Zwycięzcami zostały drużyny z następujących klas:
🏀⛹️
🥇miejsce klasa MT4p
🥈miejsce klasa AEM3p
🥉miejsce klasa MT3p
Wszystkim gratulujemy !
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.ZgodaKlauzula informacyjna