Weź udział w Olimpiadzie Elektroników i Mechatroników Elektromechatron
Uczniowie, którzy chcieliby wziąć udział w Olimpiadzie proszeni są o zgłaszanie się do nauczycieli przedmiotów zawodowych lub bezpośrednio do prof. Tadeusza Franczaka w terminie do 12.10.2022
szczegóły dotyczące Olimpiady na www.elektromechatron.edu.pl
