Weź udział w Olimpiadzie Liderów Telekomunikacji i Informatyki POLTELEINFO!
Uczniowie, którzy chcieliby wziąć udział w Olimpiadzie proszeni są o zgłaszanie się do nauczycieli przedmiotów zawodowych lub bezpośrednio do prof. Tadeusza Franczaka w terminie do 12.10.2022
