Uroczysty apel z okazji Dnia Nauczyciela połączony był ze ślubowaniem uczniów klas pierwszych oraz z promocją wyjazdów naszych uczniów na praktyki w ramach programu Erasmus.
Naszym nauczycielom życzymy niekończącej się pasji i cierpliwości, które są niezbędne w tym pięknym, ale i wymagającym zawodzie. Na uroczystej akademii szkolnej EuroStażyści : Kacper Kłonowski i Mikołaj Zabawa przy udziale koordynatorki Agnieszki Miś-Sutowicz zaprezentowali swoje funkcje i zadania w pracy Erasmus +. Podczas prezentacji uczniowie promowali działania EuroApprentices w projektach unijnych i poruszali tematy europejskich wartości. Następnie przeprowadzili quiz z wiedzy o programie Erasmus+.






























































