Aktualności

Zajęcia strzeleckie w ramach Programu Upowszechniania Strzelectwa

W dniu 16.10.2024 na sali gimnastycznej odbyły się zajęcia strzelecki w ramach realizacji Programu Upowszechniania Strzelectwa. W zajęciach wzięli udział uczniowie klasy MTE1 oraz TI1. Podczas zajęć praktycznych z wykorzystaniem broni krótkiej i długiej uczniowie ćwiczyli techniki strzeleckie – postawa, celowanie, strzelanie.

Tadeusz Franczak – szkolny koordynator programu